obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Ceník našich služeb


Cena každé lekce Nordic walkingu je 250 Kč, zapůjčíme vám rádi špičkové hole vyrobené jen pro tento sport a to zdarma. Chcete-li si kurz Nordic walkingu užít individuálně, je to také možné a to za 500 Kč za lekci.

Permanentka v hodnotě 10 individuálních lekcí je za 3650 Kč a máte v ní půjčovné holí zdarma.

Kurz je koncipován pro menší skupinky a nesmí přesáhnout více jak šest účastníků, proto je dobré se v čas objednat na telefonu 723 457 749 (Kateřina Kolišová), nebo emailem info@skolachuze.cz.

Délka jedné lekce se pohybuje od 1-1,5 hodiny, podle účastníků kurzu a trasy.

Jestliže si chcete zapůjčit pouze hole, tak půjčovné stojí 60 Kč na den, připravte si prosím i vratnou zálohu 2000 Kč.

Chcete zhubnout? Tak pro vás máme připravený balíček a to 5 sezení s nutriční terapeutkou a 8 lekcí Nordic walkingu v ceně 5500 Kč (zapůjčení holí je v ceně balíčku).

Rádi byste kurz Nordic walkingu někomu věnovali? Máme pro vás připravené i dárkové poukazy, stačí se přesně domluvit, jakou představu máte a my vám ji splníme.

Chceme se vám věnovat s maximální péčí, a proto kvalita je pro nás rozhodující! 

Lekce

Lekce Nordic walkingu Krčský les

Nutné se předem objednat, maximální počet účastníků je 6.

Telefon na objednání je +420 723 457 749.

 

Místo srazu (Klírova 1916/4, Praha 4 - Chodov):


Místo srazu je v nordic walkingové poradně. Poradna je umístěna v panelovém domě v bývalé kočárkárně. Kočárkárna je umístěna z druhé strany než jsou zvonky.

 

Máte-li jiné místo, kde byste se chtěli naučit Nordic walking, rádi za vámi dorazíme po celé České republice, stačí 8 a více lidí a my rádi přijedeme. Zavolejte a domluvte se s námi (+420 723 457 749), nebo nás kontaktujete přes email (info@skolachuze.cz).