obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
vladaza
V internetových obchodech nakupuji často, ale skolachuze.cz, resp. její majitelka, převyšuje ostatní ochotou skutečně poradit zákazníkovi. Ne řečmi opsanými z propagačních materiálů výrobců, ale vlastními zkušenostmi. Oceňuji a doporučuji všem, kteří si chůzi /či běh/ s hůlkami oblíbili :-).


Daniela
Tento obchod určitě doporučuji, firma má i kamennou prodejnu, což je výhoda. Majitelka je evidentně aktivní sportovkyní, což znamená, že nabízenému zboží rozumí a věnuje se jeho testování.


Komperdell Carbon Cloud Vario Team Pink

Výrobce: Komperdell

EAN: 9008687394321
Kat. číslo: K1942367-14
Kategorie: Nordic walking - hole
Původní cena: 5 190 Kč
Cena bez DPH: 3 463 Kč
Cena s DPH: 4 190 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Materiál: 100% karbon
Délka: 105 - 125 cm (38 cm složené)
Barva: růžová
Poutko: odepínací
Velikost rukavičky: M
Hmotnost: 204
Hrot: karbidový
Skládací: ano

Láska na první vyzkoušení, to jsou nastavitelné, skládací hole od rakouské firmy Komperdell. Prvotřídní tlumení, nepřekonatelné, heboučké, prodloužené madlo, skvělá skladnost (ve složení 38 cm) a na skládací, nastavitelnou hůl i lehkost (204 g).

Nastavitelná výška těchto hůlek je od 105 do 125 cm. Odepínací rukavička velikosti M a prodloužené korkové madlo, které je celé obaleno měkčeným korkem. Samotné madlo je širší a přináší rukám větší komfort na delších trasách. Komperdell nejsou sami, co si toto uvědomují, od letošního roku se s tím můžeme potkat i u německých Leki. Je to za mě velký posun a opravdu to oceníte.
Skládání a rozkládaní je u těchto hůlek téměř automatické. Jen povolíte suchý zip a hůl se sama složí. Na vás je jen nastavit výšku hůlek, která se dělá klipem. Síla klipu se dá nastavit kontra šroubkem, ale to u Komperdell udělejte raději v klidu domova, protože na to potřebujete křížový šroubovák. Složení hůlek je o trochu míň jednodušší, zde musíte zmáčknout dva černé čudlíky a povolit klip (ten vždy povolovat nemusíte, ale jeho povolením složíte hůlky opět na krátko). Pro lepší představu, zde je video.

Značené jsou hůlky až od 110 cm, ale když hůl nebudete vytahovat, tak máte 105 cm.

Tyto hole jsou jakožto trailový model dodávány bez botek. Jestli budete chtít chodit, nebo běhat i po asfaltu, tak doporučuji zakoupit Boubín botky, které najdete v sekci příslušenství k holím.


Dále vás může zajímat: