obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.

Komperdell CARBON CLASSIC WHITE

Výrobce: Komperdell

EAN: 9008687344951
Kat. číslo: 1482219-01
Kategorie: Nordic walking - hole
Původní cena: 2 290 Kč
Cena bez DPH: 1 314 Kč
Cena s DPH: 1 590 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Materiál: 80% karbonu
Délka: 105 cm
Barva: bílá se stříbrnou
Poutko: Odepínací
Velikost rukavičky: S a M
Hrot: karbidový
Na běhání: ano

Tyhle hůlky patří mezi ty, co skvěle tlumí a podrží a přitom mají extrémně nízkou gramáž. Vysoký podíl karbonu (zhruba kolem 80%) zaručuje prvotřídní tlumivost. Madla holí se Komperdell inspirovaly u tohoto modelu na gripech tenisových raket. Takže jsou taková pogumovaná, ale příjemná do ruky. Rukavičky jsou vycvakávací. Hrot karbidový. Bílá barva hůlek v kombinaci se stříbrnou, působí jemně a decentně. S rukavičky jsou do 120 cm a od 120 cm jsou M.


Hodnocení zákazníků:
Ověřený zákazník
Klady: Pro dceru byly dodané hole - přesně nastavitelná délka opravdu ideální.


Ověřený zákazník: Z hůlek jsem nadšený. Jsem rád, že konečně někdo vyrábí elegantní nekřiklavé hůlky, matná černá v kombinaci s bilými detaily je velmi pěkná. Rukavičky velikosti M jsou mi akorát (průměrná mužská ruka), trochu jsem očekával, že mi budou malé. Jsou lehké a mají dostatek karbonu a přitom stále ještě příznivou cenu. Přechod z klasických procházek na Nordic walking doporučuji každému, cítím se více procvičený, bolí i svaly na rukou a ujdu delší trasu bez bolesti zad, které mě dřív trápily.

Klady: Decentní barva Příznivá cena 80% karbonu Lehké


Ověřený zákazník: Hole jsou opravdu lehké, při chůzi je necítíte,velice pohodlné do ruky ,prostě super, měla jsem i jiné skládací a ne tak lehké, nedá se to porovnat ,samozřejmě, tyto hole . super.

Dále vás může zajímat: