obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Advent na zámku Veltrusy
Datum konání: neděle 10. 12. 2017
Místo konání: Veltrusy
Sraz: v 10.25 před nádražím Nelahozeves (pozor ne Nelahozeves zámek!), vlak jede v 9.35 z Masarykova nádr., je to osobáček, takže zastavuje všude možně, proto můžete využít i jiné zastávky. Pro ty co pojedou autem, zastavte před zámkem, je tam parkoviště a my tam budeme z nádraží tak v 10.50-11 h.
 
Délka trasy: cca 11 km 
 
Hlavní cíl: na 12.30 se mi podařilo zarezervovat adventní prohlídku zámku. Základní vstupné je 100 Kč, snížené je 70 Kč. Prosím, potřebuji vědět nutně a to co nejdřív, kolik lidí na prohlídku půjde, protože může jít na jednu prohlídku 15 lidí maximálně, další by šli o 15 min. později. Tak berte svou přihlášku jako nutnost, a pak se z ní nedá vykroutit. :-) Více informací najdete zde. Jinak areál zámku je nádherný a obrovský, prohlídneme si některé romantické stavby, které se zde nachází. V zámku je i občerstvení, když budete chtít, tak po výletě se zde můžeme zastavit, zarezervovala bych stůl, tak mi prosím také řekněte, jestli budete chtít jít také si sednout více informací zde.
 
Konec: buď u zámku s těmi, co přijedou autem, nebo u nádraží, je tu také možnost jet autobusem, ale tu jsem nijak zvlášť nezkoumala
 
Co s sebou: svačinu, pití, oblečení podle počasí, botky na hole a dobrou náladu
 
Cena: za výlet 120 Kč 
 
Prosím, v čas se nahlaste na akci a řekněte, jestli budete chtít půjčit hůlky (je nutné, abyste uvedli výšku postavy), ať je pro vás zarezervuji. Kamarády, kamarádky, manžely, manželky klidně vezměte sebou. Prosím, když víte, že nepůjdete a jste nahlášení a máte domluvené půjčení hůlek, tak se včas odhlaste, nebudu mít jinak kam dát hůlky! Děkuji.
Budu se moc těšit Katka Kolišová
 
   Tel. 723 457 749 nebo  info@skolachuze.cz
Kudy jsme šli
Celkem: 6 km, převýšení: 25 m, celkový čas: 3:20
Advent na zámku Veltrusy