obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Svatojakubská cesta – Všerubská cesta třetí Zadní Třebáň – Mníšek pod Brdy
Datum konání: neděle 13. 3. 2022
Místo konání: Zadní Třebáň - Mníšek pod Brdy

Sraz: v 10.00 před nádražím v Zadní Třebáni, vlak osobáček směr Beroun jede z Prahy Hlavního nádraží (9.19), Praha – Smíchov (9.28) Výstup a nástup cestujících v zastávce Praha-Velká Chuchle omezen pouze na první dveře soupravy.... V 9.59 by měl stavět v Zadní Třebáni.
Kdo pojede autem, tak doporučuji nechat v Zadní Třebáni (Kdo pojedete autem, dejte mi prosím vědět, David vás pak hodí zpět autem do Zadní Třebáně, jen abych věděla, s kým počítat. Davidovi to bude chvíli trvat, než doběhne po výletě zpět, tak s tím také počítejte.).

Délka trasy: cca. 13 km

Hlavní cíl: Čeká nás třetí etapa Svatojakubské cesty v Brdech.

Konec: v Mníšku pod Brdy na náměstí

Co s sebou: svačinu, pití, oblečení podle počasí, rukavice, botky na hole a dobrou náladu, doporučuji i nějaký poutní deník, ať si můžete sbírat razítka a své postřehy, jestli chcete jít celou cestu

Cena: za výlet 120 Kč

Prosím, v čas se nahlaste na akci a řekněte, jestli budete chtít půjčit hůlky (je nutné, abyste uvedli výšku postavy), ať je pro vás zarezervuji. Kamarády, kamarádky, manžely, manželky klidně vezměte s sebou. Prosím, když víte, že nepůjdete a jste nahlášení a máte domluvené půjčení hůlek, tak se včas odhlaste, nebudu mít jinak kam dát hůlky! Děkuji.

Budu se moc těšit Katka Kolišová

   Tel. 723 457 749 nebo  info@skolachuze.cz

Kudy jsme šli
Celkem: 12 km, převýšení: 361 m, celkový čas: 3:24
3. Svatojakubská cesta - Zadní Třebáň – Mníšek pod Brdy