obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Svatojakubská cesta – Všerubská cesta druhá Zadní Třebáň - Černošice
Datum konání: neděle 13. 2. 2022
Místo konání: Zadní Třebáň - Černošice

 

Sraz: v 10.00 před nádražím v Zadní Třebáni, vlak osobáček směr Beroun jede z Prahy Hlavního nádraží (9.19), Praha – Smíchov (9.25) Výstup a nástup cestujících v zastávce Praha-Velká Chuchle omezen pouze na první dveře soupravy.... V 9.59 by měl stavět v Zadní Třebáni.
Kdo pojede autem, tak doporučuji nechat v Černošicích a zde nastoupit na osobáček směr Beroun 9.46 a vystoupit opět v Zadní Třebáni.

Délka trasy: cca. 16 km

Hlavní cíl: Čeká nás druhá etapa Svatojakubské cesty kolem Berounky. Těšit se můžete na Karlštejn, krásnou vesnici Mořinka, rozpadlý a už skoro neznatelný hrádek Karlík a mnoho dalšího.

Konec: v Černošicích u vlaku, je zde i prima cukrárna, kde si můžete zpříjemnit čekání na vlak a doplnit energii

Co s sebou: svačinu, pití, oblečení podle počasí, rukavice, botky na hole a dobrou náladu, doporučuji i nějaký poutní deník, ať si můžete sbírat razítka a své postřehy, jestli chcete jít celou cestu

Cena: za výlet 120 Kč

Prosím, v čas se nahlaste na akci a řekněte, jestli budete chtít půjčit hůlky (je nutné, abyste uvedli výšku postavy), ať je pro vás zarezervuji. Kamarády, kamarádky, manžely, manželky klidně vezměte s sebou. Prosím, když víte, že nepůjdete a jste nahlášení a máte domluvené půjčení hůlek, tak se včas odhlaste, nebudu mít jinak kam dát hůlky! Děkuji.

 

Kudy jsme šli
Celkem: 17 km, převýšení: 472 m, celkový čas: 4:52
2. Svatojakubská cesta - Zadní Třebáň - Černošice