obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Cesta první - Černošice - Zbraslav
Datum konání: 15. 1. 2022
Místo konání: Černošice - Zbraslav

 

Sraz: v 09.50 před nádražím v Černošicích, vlak osobáček směr Beroun jede z Prahy Hlavního nádraží (9.19), Praha – Smíchov (9.28) ... V 9.45 by měl stavět v Černošicích. Kdo pojede autem, tak doporučuji nechat na Zbraslavi u náměstí a nasednout na autobus směr Nádraží Radotín a zde nastoupit na osobáček směr Beroun 9.41 a vystoupit opět v Černošicích.

Délka trasy: cca. 10 km

Hlavní cíl: Půjdeme začátek Svatojakubské cesty. Je to sice v opačném směru, ale to je proto, abyste hned v Praze mohli prchnout do autobusu a odjet domů do tepla.  

Konec: na Zbraslavském náměstí

Co s sebou: svačinu, pití, oblečení podle počasí, rukavice, botky na hole a dobrou náladu, doporučuji i nějaký poutní deník, ať si můžete sbírat razítka a své postřehy, jestli chcete jít celou cestu

Cena: za výlet 120 Kč

Prosím, v čas se nahlaste na akci a řekněte, jestli budete chtít půjčit hůlky (je nutné, abyste uvedli výšku postavy), ať je pro vás zarezervuji. Kamarády, kamarádky, manžely, manželky klidně vezměte s sebou. Prosím, když víte, že nepůjdete a jste nahlášení a máte domluvené půjčení hůlek, tak se včas odhlaste, nebudu mít jinak kam dát hůlky! Děkuji.

Budu se moc těšit Katka Kolišová

   Tel. 723 457 749 nebo  info@skolachuze.cz

 

Kudy jsme šli
Celkem: 11 km, převýšení: 252 m, celkový čas: 3:16
1. Svatojakubská cesta - Černošice - Zbraslav