obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Celodenní základní kurz nordic walkingu
Datum konání: sobota 9. 10. 2021
Místo konání: Praha

Sraz: v od 9.45 do 10.00 v Basta Fidli, adresa: Edisonova 429, 109 00 Praha 10 – Petrovice (Mapa). Je to kousek od Hostivařské přehrady. V Basta Fidli budeme mít skvělé zázemí na vysvětlení teorie, a přitom na dosah terény pro praxi.
 
Co můžete očekávat: dozvíte se vše podstatné o technice a vybavení na nordic walking. Díky správné technice a vhodně vybranému vybavení bude nordic walking pro vás přínosem a posune vás, tam kam potřebujete a třeba vylepší i vaše zdraví a kondici.
Vypilujeme dokonale vaši techniku chůze s hůlkami.
 
Konec: mezi 14.30-15.00
 
Co s sebou: oběd (můžete si objednat pizzu v blízké pizzerii), pití, pohodlné boty (nejlépe tenisky), oblečení podle počasí, ale dobré je sportovní, které nebude nijak omezovat pohyb. Drobné občerstvení je zajištěno.
 
Něco málo o mně: Jsem instruktorkou nordic walkingu více jak 12 let. Pravděpodobně nenajdete v Praze a přilehlém okolí nikoho s většími zkušenostmi s postupným vývojem techniky nordic walkingu. Navíc asi v České republice nenaleznete člověka, který by měl větší zkušenosti s tím nejzásadnějším vybavením pro nordic walking – holemi. Prodávám ty nejlepší značky a měla jsem v rukou to nejlepší, co k tomuto sportu patří. Díky tomu dokážu vybrat a poradit pro každého, co mu sedne a co bude pro něj to nejvhodnější. Jen spojením té dobré techniky a kvalitního vybavení se můžete dobrat toho nejlepšího výsledku a nordic walking vás opravdu začne bavit a pomůže vám k dosažení vašich cílů.
 
Cena: za základní kurz 1490 Kč
 
 
 
Přihlášky na kurz posílejte na info@skolachuze.cz. V přihlášce prosím napište, kolik centimetrů měříte, jestli máte nějaké zdravotní omezení. Pro více informací můžete psát na stejný email, nebo volejte na telefon 723 45 77 49.
 
Budu se na vás moc těšit
Mgr. Kateřina Kolišová