obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Sněžnice v Beskydech
Datum konání: 24. (pátek)- 27. 1. 2020 (pondělí)
Místo konání: hotel Poráš
Kde: Hotel Portáš, Nový Hrozenkov 244 (https://www.hotelportas.cz/)
 
Ubytování je s polopenzí a jsou dva druhy.
Standard – ubytování v 2-4 lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha) (pouze pro 12 lidí, kdo dřív řekne, ten to má)
Economy - ubytování v 2-4 lůžkovém pokoji soc. zařízení (WC a sprchy) sdílené na patře pro více pokojů, na pokoji je pouze umyvadlo 
Hotel jsem vybrala díky jeho strategické poloze. Nadmořský výška 960 m. n. m snad zaručí sníh a výhledy. Navíc se dá přímo od hotelu vyrazit na sněžnice.
 
Na sněžnicích nás bude doprovázet Veronika Benschová, což je zkušená fyzioterapeutka, mnou vyškolená instruktorka nordic walkingu, ale hlavně místní Strážce přírody, takže nikdo z těchto luhů a hájů nemůže býti naším lepším průvodcem. Navíc nám ve volném čase povypráví i něco o místních šelmách, zdravích zádech a funkci nohy. Trasy nebudou nijak fyzicky náročné, stačí normální fyzická zdatnost (když s námi chodíte na výlety, tak tohle dáte také). Na sněžnice je dobré mít boty s tvrdou patou, aby se vám neudělal puchýř, jinak klasické oblečení na hory.
Máte se na co těšit.
 
V ceně je i zapůjčení sněžnic a holí. Jestliže někdo máte své sněžnice, nebo hole (zde budou lepší trekové s talířky na sníh), dejte vědět, cena půjčovného vám bude odečtena z celkové ceny.
 
Doprava buď vlastní, nebo do Vsetína vlakem a od vlaku zajistím odvoz do hotelu Portáš. Vlak z Prahy jezdí Valašský expres s jídelním vozem. Na leden ještě není jízdní řád, ale asi se nic dramatického dít nebude. Když někdo bude chtít jet autem a chtěl by spolujízdu, dejte vědět, určitě k vám někoho najdeme.
 
Cena v ubytování Standard – 3970 Kč
Cena v ubytování Economy – 3550 Kč
 
Záloha je 2000 Kč do 31. 10. 2019, když by se vám něco stalo, já nebo vy najdete náhradu, tak jí vrátím. Zbytek peněz je splatný do 17. 1. 2020.
Termín do kdy se přihlásit: nejlépe do neděle 27. 10., jinak nemohu garantovat ubytování. Potřebují vědět náš počet, co nejdříve. Přihlášky posílejte na info@skolachuze.cz 
 
Máme plno, ale můžete se zeptat, my se také poptáme na hotelu, jestli s tím nelze něco dělat, případně můžete být náhradníkem, kdyby někdo nemohl.